Zaznacz stronę

MAŁGORZATA LESZCZYŃSKA

Studio Zdrowia
i Urody

Odmładzający Termolifting

Thermofrax to flagowe urządzenie  RUBICA służące do zabiegów regeneracyjnych, które w szybki, bezpieczny i naturalny sposób ujędrnia i odmładza skórę oraz  redukuje blizny zanikowe i rozstępy.

Thermofrax wyróżnia wysoka efektywność, niewielka inwazyjność i brak okresu rekonwalescencji. Rekomendowany jest do zabiegów w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, jak i całego ciała.

Zabiegi radiofrekwencji igłowej polega na jednoczesnym nakłuwaniu i podgrzewaniu skóry przez głowicę zakończoną 49 pozłacanymi igłami. W czasie nakłuwania, przez całą długość igieł przepływa prąd o częstotliwości fal radiowych, równomiernie podgrzewających tkanki na głębokości od0,3 do 3,0 mm.

Zaletą urządzenia jest możliwość precyzyjnej kontroli temperatury, czasu trwania impulsu oraz głębokości wprowadzania igieł. Dzięki temu zyskujemy pełne bezpieczeństwo i optymalną efektywność zabiegową.

Efekt „RF” mikroigłowej jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Wskazania

– rozstępy
– cellulit
– utrata jędrność skóry
– zmarszczki
– blizny
– wyrównanie kolorytu skóry

Przeciwwskazania

– zaburzenia gojenia (w tym skłonność do powstawania blizn przerostowych)
– aktywne infekcje skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze)
– metalowe implanty
– rozrusznik serca
– ciąża

Zadzwoń, umów wizytę
+48 505 514 664

 

Follow Me

Białystok, ul.Św. Rocha 13/15 lok 127,
BLOG: www.studiourody.pinger.pl

Copyright © 2020 Studio Zdrowia i Urody