Wypełnianie zmarszczek mimicznych i powiększanie ust kwasem hialuronowym

Medycyna estetyczna i zabiegi wypełniania twarzy są dzisiaj coraz bardziej powszechne. Najważniejsze aby nie tylko wypełnić zmarszczki, ale przywrócić tkankom ujednolicony ton, nadać objętość, odnowić tkanki, jeśli to możliwe wzmocnić i nawilżyć skórę w rezultacie dając prawdziwy efekt Hydro Lift. Koncepcja staje się coraz bardziej popularna, a rezultat wprowadzania w skórę wypełniacza  nie ma na celu wypełnienia twarzy, ale musi być skutecznym środkiem przeciwstarzeniowym. Dlatego terapia całej twarzy wymagająca leczenia różnych obszarów skóry nie może być przeprowadzone za pomocą jednego rodzaju wypełniacza, ale musi uwzględniać zastosowanie produktów przeznaczonych dla różnych obszarów i zakresu wyznaczonego do osiągnięcia celu. Produkty na których, pracujemy ze względu na unikatowa kompozycję wielu mas cząsteczkowych  kwasu hialuronowego oraz najwyższe stężenie, są jednym rozwiązaniem zapewniającym pełen sukces zarówno w wypełnieniu zmarszczek i bruzd, ale również w jednoczesnym hydro liftingowaniu skóry.
 Nasze preparaty dodatkowo stymulują biologiczne działanie w celu przywrócenia kolagenu w strukturach skóry właściwej, tym samym komplementując efekt wypełniania o dodatkowe działanie anti-aging. Dzięki gładkiemu żelowi wykonanemu z jednofazowego kwasu hialuronowego możliwe jest uzyskanie doskonałego liftingu zmarszczek skóry bez zgrubień i granulek.
W naszej Ofercie wypełniamy: linie poziome czoła, „lwie bruzdy”, bruzdy nosowo-wargowe, wolumetria policzków, poprawianie konturu ust i wypełnianie objętości ust;