Żelazko przeciwzmarszczkowe - Pompa VacuElectro

Żelazko przeciwzmarszczkowe- Pompa VacuElectro
Proponujemy Państwu Zabieg odmładzający, który jest wykonywany przy pomocy unikalnej głowicy, „żelazka przeciwzmarszczkowego”- pompy VacuElectro. Wykorzystuje ona jednocześnie 2 metody:

  1. mikrostytmulację TENS
  2.  masaż próżniowy Vacum

TENS czyli Przezskórna Elektryczna Stymulacja Nerwów. Jest to sprawdzona, skuteczna i bezpieczna metoda stosowana od lat w fizykoterapii do łagodzenia bólu i leczenia zaburzeń funkcji mięśni i nerwów. Metoda ta dzięki swojej efektywności znalazła także swoje zastosowanie w kosmetyce.  Tens wykorzystane w żelazku przeciwzmarszczkowym ćwiczy i wzmacnia mięśnie twarzy, klatki piersiowej.
Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu, elastyny i wilgoci w skórze. Mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięsnie posiadają mniejszą masę przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziaływają na mięśnie i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które wzmacniają także mięśnie, co sprawia, że osłaniając je skóra jest lepiej napięta.
Poprzez szybką mikropulsację 50-200 razy na sekundę następuje stymulacja nerwów i pobudzenie mięśni do pracy przez co następuje ich regeneracja. Zabieg kształtuje, wzmacnia i regeneruje mięśnie oraz zmniejsza uczucie napięcia. Poprawia się elastyczność skóry, która utraciła jędrność oraz zmniejsza uczucie napięcia. Poprawia się ukrwienie i dotlenienie skóry.
Działanie i efekty zabiegu:
Poprzez stymulację mięśni twarzy działa liftingująco, wygładza skórę, zmniejsza zmarszczki. Pobudza naturalne procesy regeneracyjne, zwiększenie masy mięśniowej poprawiają napięcie skóry i jej wygładzenie, stymulacja cyrkulacji krwi oraz zwiększenie dotlenienia i odżywienia tkanek skóry i mięśni. Poprawa ukrwienia polepsza wchłanianie stosowanych po zabiegu preparatów przeciwzmarszczkowych, polepsza koloryt i stan skóry
Masaż próżniowy Vacum- masaż stymuluje prace układu limfatycznego i cyrkulacji krwi, wpływając na poprawę metabolizmu w miejscu poddanym zabiegowi. Zwiększenie ukrwienia polepsza dotlenienie komórek skóry i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. Zabiegi działają ujędrniająco, detoksykująco, polepszają kondycję skóry.
Działanie i efekty:
Działa drenażowo- stymuluje system limfatyczny, wydalanie toksyn, stymuluje metabolizm komórkowy, polepsza dotlenienie komórek, działa wygładzająco daje efekt liftingujący, pobudza cyrkulację krwi, ujędrnia wzmacnia mięśnie, polepsza jędrność skóry i jej koloryt.